لیست خدمات

لیزر موهای زائد

لیزر اپوجی پلاس دستگاهی توانمند که در کش و قوس بازار آشفته لیزر موهای زائد هیچ گاه سر از مراکز غیرقانونی و بدون مجوز در نیاورده و یا تبلیغات آن بر روی سنگ فرش خیابان ها مشاهده نشده است. در عوض طی ۱۵ سال گذشته این دستگاه ها فقط در کلینیک های معتبر و قانونی قرار داشته و نتایج بی نظیر آنها فقط خوشنامی را در بین مصرف کنندگان به همراه داشته است. درست است که هزینه استفاده از این دستگاه ها اندکی بالاتر از سایر برندهای موجود است اما کیفیت برتر در موارد زیر کاملا توجیه کننده این تفاوت قیمت است.

کاشت مو و ابرو

کاشت مو با استفاده از تکنولوژی سوپر گِرَفت در کلینیک تخصصی پوست و موی تهران نوین، نتایج بسیار موفقیت آمیزی را به همراه داشته است .کلینیک تهران نوین با استفاده از تیم متخصص پزشکی و تکنسین­های مجرب خود و بهره­ گیری از متدهای روز دنیا در زمینه کاشت مو تمامی موارد ذکر شده را با دقت هرچه بیشتر در تمامی پروسه­ های کاشت رعایت نموده و این امر سبب آن شده است که بیش از ۹۵% کاشت­های انجام­ شده در این مجموعه بسیار طبیعی بوده و به تبع آن رضایت ۹۵% متقاضیان کاشت مو را بدست بیاورد.

جراحی زیبایی

جراحی پزشکی که برای تغییر و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری بخشی از صورت یا بدن انجام می‌شود.
این نوع جراحی شامل موارد بسیار زیادی ماننداتوپلاستی،رینوپلاستی،بوکال فت،بلفاروپلاستی،لیفت گردن و غبغب،جراحی زیبایی شکم،پهلو و سینه می شوند..شاید تاکنون تصور می کردید که تنها خانم ها کاندیدای انجام این عمل زیبایی صورت هستند در صورتی که جراحی زیبایی صورت مردان نیز کاندیدای خاص خود را دارد.مردان نیز امروزه همانند خانم ها به زیبایی و جذابیت خود اهمیت می دهند.

جوانسازی و پاکسازی پوست

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان و حفظ جوانی به اندازه‌ی خلقت انسان قدمت دارد. در سنگ‌ نوشته‌های مصر باستان، آثار استفاده از روش‌های آرایشی برای حفظ جوانی دیده می‌شود و از دیر باز، کیمیاگران به دنبال اکسیر جوانی بوده‌اند. یکی از مهم‌ترین عناصر جوانی، پوست صورت است که متاسفانه بیشتر از هر جای بدن آثار پیری را به نمایش می‌گذارد. درست است که هنوز راهی برای جلوگیری از پیری کشف نشده، ولی راه‌های جوان سازی پوست می‌توانند ظاهری جوان‌تر، شاداب‌تر و زیباتر به شما هدیه کنند.

تزریق ژل و بوتاکس

امروزه خانم های بسیاری خواهان تزریق ژل لب و گونه هستند، تزریق کردن ژل و بوتاکس نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد و این کار باید توسط یک جراح خوب برای تزریق ژل صورت گیرد تا نتایج خوبی از این تزریق دریافت شود .در کمترین زمان ممکن با تزریق ژل و بوتاکس می توان جذابیت چهره را افزایش داد اما باید توجه نمایید که برای حجیم کردن لب و گونه خود تقاضای نابه جا نداشته باشید.

ارسال پیام
1
مشاوره آنلاین
با سلام مشاور کلینیک تهران نوین هستم، در چه زمینه ای میتونم کمکتون کنم؟