خدمات 24 ساعته

تهران، پاسداران بوستان نهم پلاک ۱۱۹
کلینیک تهران نوین » تزریق زیبایی » تزریق ژل لب مدل روسی راهی برای زیباتر شدن لب ها
۹ دقیقه
قبل و بعد فیلر لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی راهی برای زیباتر شدن لب ها

آنچه می خوانید...

تزریق لب به روش روسی یکی از روش های پرطرفدار است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب خانم ها برای انجام فیلر لب، این مدل را انتخاب می کنند. در تزریق لب به روش روسی همانطور که می خواهید حجم لب شما بیشتر از قبل می شود اما این افزایش حجم به قدری طبیعی و زیبا خواهد بود که هرکسی را عاشق این سبک می کند. در حقیقت سعی بر این است که فرم لبی مانند مردمان روس ایجاد شود. زیرا روسیه کشوری است که مردمان آن از لحاظ زیبایی در دنیا معروفند و همه از آن ها با زیبایی چهره هایشان یاد می کنند. مردم روسی لب های زیبایی دارند که چهره آن ها را دلنشین تر می کند. در تزریق فیلر لب به روش روسی تمرکز پزشک، حفظ و یا ایجاد خطوط روی لب است و همین دقت و ظرافت، لب های شما را زیباتر از قبل می کند.

نحوه تزریق فیلر لب به روش روسی

بسیاری از افراد پیش از تزریق فیلر هیچگونه خطی روی لب هایشان وجود ندارد. داشتن این خطوط روی لب زیبایی آن ها را بیشتر می کند. در روش روسی به راحتی می توان این خطوط را با دقت کافی روی لب ایجاد کرد. پس از اینکه شما نزد پزشکی متخصص در یک کلینیک زیبایی خوب مراجعه کنید، او وضعیت لب شما را بررسی می کند و به صورت قطره ای و کم کم این مواد را از طریق سوزن به لب تزریق می کند.

پروسه تزریق فیلر لب مدل روسی در کلینیک تخصصی تهران نوین

تزریق فیلر لب روسی چه تفاوتی با دیگر سبک ها دارد؟

این روش تزریق به منظور افزایش حجم لب انجام می شود اما برخلاف روش های دیگر، حجم لب به قدری افزایش نمی یابد که از حالت طبیعی خارج شده یا به قول معروف شبیه بادکنک شود. به دلیل دقت بالای این روش تزریقی لب ها، به خصوص لب های بالا حجیم می شوند و زیبایی چهره شما را چند برابر می کند.

مزایای تزریق ژل لب به روش روسی

 • افزایش حجم لب
 • ایجاد ظاهری طبیعی و نچرال
 • ماندگاری بالا

البته می توان مهم ترین مزیت تزریق فیلر لب روسی را مانند سایر اقدامات زیبایی، تاثیر مثبت آن در زیبایی ظاهر و اعتماد به نفس افراد دانست.

یکی دیگر از مزیت های تزریق فیلر لب روسی این است که برای همه افراد مناسب است. تنها افرادی که در گذشته به تزریق ژل لب پرداخته اند باید ابتدا به تخلیه ژل بپردازند.

راهکارهای افزایش ماندگاری تزریق فیلر لب به روش روسی

در حالت عادی مدت زمان ماندگاری فیلر روی لب یک سال است. البته این مدت زمان در افراد مختلف می تواند کمتر یا بیشتر باشد. به منظور افزایش ماندگاری آن می توانید اقدامات زیر را انجام دهید.

 1. بدون در نظر گرفتن هزینه، برندهای معتبر در سراسر دنیا را برای تزریق انتخاب کنید.
 2. رعایت کامل مراقبت های قبل و بعد از تزریق
 3. تزریق مواد به اندازه دلخواه برای فرم دهی ایده آل لب
 4. مراجعه به کلینیک های معتبر
 5. تاثیر سن فرد روی ماندگاری فیلر

اقدامات قبل از تزریق فیلر لب روسی

 • در ابتدا پزشک با شما در رابطه با نحوه تزریق فیلر صحبت می کند.
 • پزشک باید سابقه پزشکی شما را چک کند.
 • در صورت مصرف داروهای خاص، حتما به پزشک اطلاع دهید.
 • در صورت ابتلا به بیماری های خاص حتما با پزشک متخصص در جریان بگذارید.
 • بهتر است در روز مراجعه به پزشک لباس های آزاد و گشاد بپوشید، همچنین بدون هیچگونه آرایش به کلینیک مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر لب

ممکن است تا یک ساعت بعد از تزریق، لب های شما بیش از حدی که انتظار داشتید، بزرگ شود و یا رد کبودی روی لب ها و یا اطراف آن احساس کنید. تمامی این عوارض طبیعی هستند و نهایتا ۳ الی ۴ روز بعد، از بین می رود. شما می توانید برای از بین رفتن کبودی ها از کمپرس یخ استفاده کنید.

همچنین فراموش نکنید تا سه روز پس از تزریق به هیچ وجه لب های خود را ماساژ ندهید.

مورد دیگری که باید رعایت کنید پرهیز از نوشیدنی های گرم و قرار گرفتن در محیط هایی با دمای بالا (مانند سونا و جکوزی) است.

در آخر بهتر است روز اول از زدن رژ روی لب ها اجتناب کنید.

همچنین این روش نیاز به مراقبت و استراحت بیشتری پس از تزریق دارد. چرا که به دلیل تزریق قطره ای تعداد سوزن هایی که به لب وارد می شوند بیشتر است و احتمالا با کبودی و تورم بیشتری رو به رو خواهید شد.

عوارض تزریق فیلر لب به روش روسی

چنانچه این تزریق ژل لب روسی در بهترین کلینیک زیبایی و توسط پزشک متخصص انجام شود، بدون هیچ عوارض خاصی بوده و با موفقیت و رضایت بیمار انجام می شود. اما در غیر این صورت ممکن است بهداشت حین تزریق رعایت نشود و عفونت رخ دهد.

گاهی ممکن است پزشک تبحر و تخصص کافی در این روش نداشته باشد و لب ها بیش از حد بزرگ شوند و یا نامتقارن شوند. در برخی موارد هم دیده شده پزشک از مواد خوبی استفاده نکرده و پس از چند روز لب ها سریعا به حالت قبلی بازگشته اند. بنابراین برای پیشگیری از چنین اتفاقاتی بهتر است به یک کلینیک زیبایی خوب مراجعه نمایید.

نمونه ای تزریق ژل لب مدل روسی و نچرال که بدون هیچ عوارضی در کلینیک تهران نوین انجام شده است.

آیا تزریق فیلر لب درد دارد؟

معمولا برای تزریق فیلر از داروی بی حسی استفاده نمی شود و تزریق مواد از طریق یک سوزن بسیار نازک به داخل لب انجام می گیرد. دلیل اینکه پزشکان از داروهای بی حسی استفاده نمی کنند ایجاد تورم و حساسیت پس از تزریق است. همچنین ممکن است منجر به نانتقارن شدن لب پس از چند ساعت شود.

هزینه فیلر لب به روش روسی

هزینه تزریق فیلر لب روسی به عوامل مختلفی بستگی دارد و مقدار ثابتی نمی توان برای آن تعریف کرد. از جمله فاکتورهای موثر برای این روش زیبایی عبارتند از:

 • مقدار فیلر تزریقی
 • نوع و برند مواد استفاده شده
 • شرایط هر فرد
 • نوع لب
 • دستمزد پزشک

بنابراین بهتر است برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب مدل عروسکی به صورت حضوری به یک کلینیک زیبایی خوب مراجعه کنید تا با معاینه شما، مبلغ دقیق برای این فرآیند زیبایی مشخص گردد.

بهترین کلینیک تزریق فیلر لب روسی

انتخاب یک مرکز زیبایی خوب برای تزریق ژل لب مدل راشل بسیار اهمیت دارد. زیرا امروزه روش های تزریق زیبایی توسط بسیاری از مراکز غیرمعتبر و افراد غیر متخصص انجام می شود که موجب بروز عوارضی مانند عفونت لب ها، ایجاد زخم، عدم تقارن و مشکلاتی از این قبیل می گردد. این مشکلات می تواند ناشی از تجربه کم، عدم برخورداری از تخصص لازم و یا استفاده از مواد فیلر نامرغوب باشد.

بنابراین برای پیشگیری از بروز این مشکلات بهتر است در انتخاب کلینیک خوب برای تزریق ژل لب مدل فانتزی به خوبی تحقیق کنید. برای این کار می توانید از اینترنت کمک بگیرید و فعالیت مرکز مورد نظر را در شبکه های اجتماعی بررسی کنید. با این کار شما به نمونه کارهای موجود کلینیک دسترسی داشته و می توانید رضایت مراجعین را نیز بررسی کنید.

نمونه کارهای کلینیک همچنین به شما کمک می کند تا با سبک کاری آن آشنا شده و بتوانید با سلیقه خود آن را مطابقت دهید.

دو نمونه کار فیلر لب روسی کلینیک تهران نوین

سوالات متداول در مورد فیلر لب روسی

نتیجه گیری

تزریق ژل لب مدل روسی یکی از پر طرفدارترین فرم تزریق است که توسط بسیاری از خانم ها مورد توجه قرار دارد. طبیعی بودن نتیجه این روش زیبایی، بسیار اهمیت داشته و برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب، لازم است یک کلینیک تزریق فیلر لب روسی خوب انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی پوست و مو تهران نوین

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر تهران نوین با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین شعبه خود را در سال ۱۳۹۸ تأسیس کرد. هدف ما استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات در حوزه پوست، مو و زیبایی و مطابق با استانداردهای FDA و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. این کلینیک با بهره گیری از همکاران متخصص و مجرب در رشته های فوق تخصص جراحی پلاستیک، پوست، مو، زیبایی و لیزر و تغذیه و رژیم درمانی خدمات خود را ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *